Tomasz i Monika data dodania: 04/06/15   16:56:55  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Józefów

Radku,

Na wstępie chcielibyśmy podziękować za świetną zabawę i pełen profesjonalizm.
Od samego początku jak tylko spotkaliśmy się byłeś Naszym faworytem (a spotkaliśmy się z kilkoma wodzirejami :))do samego końca widać było że Ty również świetnie się bawiłeś razem z Naszymi gośćmi a Dj dobierał muzykę zgodnie z tym przy czym Nasi goście najlepiej się bawili.
Na weselu nie było osoby która nie zapytałaby "skąd Wy ich wzięliście?? Świetnie się bawimy :)" a najlepszą rekomendacją tego duetu był pełen parkiet i bolące nogi :)
Gdy będziemy organizowali jeszcze jedno Wesele(lub inna większą imprezę)wybór będzie tylko jeden. RADEK :)

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, do zobaczenia na innych weselach:)

Monika i Tomasz :]




Aby skasować lub zmodyfikować powyższą wiadomość, proszę wpisać hasło administracyjne:



  /!\ UWAGA /!\  

Jeśli skasujesz, nie będzie możliwe przywrócenie wiadomości!




edytuj/usuń wiadomość


Edytuj
Usuń
Hasło administracyjne:

Wróć do księgi gości


Powered by YapGB