facebook

Zapraszam organizatorów i uczestników prowadzonych przeze mnie imprez do wyrażenia swojej opinii.

2449114

POPRZEDNIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 NASTĘPNE
Liczba wpisów: 194

Admin: edytuj/skasuj Ania i Marcin data dodania: 18/09/20   12:58:31  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Bełchatów

Z całego serca polecam współpracę z Radkiem przy organizacji przyjęcia weselnego - na pewno się nie zawiedziecie!
Pierwszy raz spotkałam się z nim na weselu 5 lat temu (znalazłam się tam trochę przypadkiem, jako osoba towarzysząca), ale po wspólnej zabawie uznałam, że gdy będę w przyszłości planowała swój własny ślub i wesele to nie wyobrażam sobie tego dnia bez Radka :)
Tak właśnie się stało - 5 lat później Radek stanął za sterami naszej uroczystości i nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego wyboru!
Cudowny człowiek, pełen zaangażowania i pasji oraz olbrzymiej klasy i kultury osobistej. Profesjonalista w każdym calu!
Mimo niewielkiej liczby uczestników, goście (z nami na czele!) byli naprawdę zachwyceni! Radek dodał przyjęciu magicznej atmosfery, prowadził animacje, zabawy, doskonale wyczuwał potrzeby gości i dynamikę imprezy i dostosowywał się do niej. Zapewnił, że każdy (niezależnie od wieku!) mógł znaleźć coś dla siebie.
Samo planowanie współpracy i kontakt przed imprezą również oceniamy bardzo pozytywnie. Omówiliśmy dokładnie plan i spisaliśmy wszystkie szczegóły - bezcenne okazało się tutaj doświadczenie Radka (był w stanie przedstawić nam wszystkie wady/zalety proponowanych rozwiązań, wskazywał punkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę, nieustannie służył radą i pomocą).
W dniu samego ślubu byliśmy wyjątkowo spokojni, bo wiedzieliśmy, że Radek czuwa nad wszystkim :)
Dodatkowy olbrzymi plus dla Radka, za to, że ślepo nie trzyma się kurczowo ustalonego scenariusza, tylko elastycznie, w zależności od sytuacji, jest w stanie (po konsultacji z parą młodą) wprowadzać pewne modyfikacje i ulepszenia.
Przez ostatnie lata na weselach spotkałam wielu wodzirejów, ale zdecydowanie żaden z nich nie mógł się równać z Radkiem!
Jeśli potrzebujecie kogoś, komu można zaufać i kto zagwarantuje Wam świetną zabawę i atmosferę uroczystości - Radek Florczak (Wodzirej Art) to w 200% trafiony wybór :)
Dziękujemy Ci Radku!
Ania i Marcin


Admin: edytuj/skasuj Paweł data dodania: 22/07/20   12:31:09  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Wrocław

Super strona z praktycznymi informacjami!
http://samodzielnyprzedsiebiorca.pl/programy-do-fakturowania-ranking/


Admin: edytuj/skasuj Wojtek data dodania: 28/04/20   13:00:02  
Message Typ imprezy: Bal
Miejscowość: Szczecin

Fantastyczna impreza i niezapomniana atmosfera! No i oczywiście wodzirej dał czadu :D Pozdrawiam i polecam bardzo gorąco


Admin: edytuj/skasuj Natalia i Lech data dodania: 04/02/20   17:04:01  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Konopnica

Kiedy organizowaliśmy wesele towarzyszyła nam myśl, że chcemy, aby była to najlepsza impreza na jakiej będziemy. Dzięki Wodzirej Art to się udało. Było fantastycznie - ze smakiem, a jednocześnie z muzyką dostosowaną pod różne preferencje. Wielu gości mówiło, że to najlepsze wesele na jakim byli, a obsługa wychodziła zobaczyć jak bawi się para młoda i goście. Radku dziękujemy za każdą podpowiedź - rodzice nie uczestniczyli w przygotowaniach, wszystko było dla nich niespodzianką, a byli zachwyceni.

Radek nie miał łatwego zadania - jeden z gości najchętniej zamieniłby się z nim na role i wiódł prym na weselu, ale i z tym Wodzirej Art sobie poradził ;) Fakt, że wesele rozpoczęło się polonezem tańczonym na świeżym powietrzu był tu przysłowiową wisienką na torcie. Do dziś z wielką sympatią wspominamy Radka i jego DJ i zastanawiamy się jak to możliwe, że tak dobre dusze otrzymują od nas komentarz dopiero po 2,5 roku ;) Panowie bardzo dziękujemy za najlepszą imprezę w naszym życiu! Niech Wam się wiedzie jak najlepiej:)


Admin: edytuj/skasuj Magdalena i Jacek data dodania: 07/12/19   12:02:09  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Powierzyliśmy Radkowi i grupie Wodzirej Art prowadzenie naszego przyjęcia weselnego w Pałacu Lasotów. Zarówno goście jak i my byliśmy pod wrażeniem dużej klasy i kultury, z jaką wykonali oni swoje zadanie.
Wszystkie elementy (powitanie, muzyka, nagłośnienie, zabawy..) były z nami na początku ustalone. Radek często podsuwa swoje propozycje aranżacji "żelaznych punktów programu" typu podziękowania dla rodziców tak, aby nie przebiegały one w nudny i sztampowy sposób. Dodaje od siebie pomysły na zastosowanie w odpowiednich momentach drobnych elementów, typu płatki kwiatów, świece, które fajnie potrafią podkręcić atmosferę. Jesteśmy także zadowoleni z zabaw oczepinowych, które były miło wspominane przez gości.
Radek dał sobie także bez problemu radę z faktem, że w pałacu sale jadalna i taneczna są od siebie oddzielone- zatem gości trzeba było odpowiednio zapraszać na poszczególne punkty programu na jednej sali i umieć szybko zebrać na kolejne, w drugiej sali.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i zaangażowania podczas całej zabawy.


Admin: edytuj/skasuj Dada data dodania: 22/05/19   21:15:17  
Message Typ imprezy:
Miejscowość:

Bardzo ciekawa strona, widać włożony trud i zaangażowanie.
Zapraszam też na strony:
Wyburzenia - zwzpirek.pl
Cegielnia - cegielniamichalow.pl
Cytaty - boheas.com
Dada - dada-jd.comAdmin: edytuj/skasuj Eliza i Adrian data dodania: 19/03/19   13:21:49  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Radek Florczak jest prawdziwym mistrzem, potrafi fantastycznie poprowadzić wesele i porwać naprawdę wszystkich gości. Wciąż po kilku latach z wielką przyjemnością wspominamy jego i super zabawę którą nam urządził. Goście sami często podchodzili do nas i do Radka i chwalili jak się super bawią, a przecież to jest właśnie na weselu najważniejsze, żeby wszyscy miło je wspominali i dobrze się bawili. Widać że dla Radka bycie wodzirejem jest prawdziwą pasją, bo wkłada w to całe serce i jest naprawdę super przygotowany. Z czystym sumieniem polecamy go wszystkim znajomym i rodzinie. Radek Jesteś SUPER! Pozdrawiamy serdecznie Eliza i Adrian :)


Admin: edytuj/skasuj Anna i Piotr data dodania: 30/10/18   19:42:42  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Snochowice k. Kielc

Radku chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego wesela oraz poprawin w dniach 27-28.10.2018r. Bawiliśmy się z Tobą na weselach już dwukrotnie i nie widzieliśmy innej opcji niż wybór właśnie Ciebie na ten najważniejszy dla nas dzień.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twój wkład, zaangażowanie i pozytywną energię, którą wniosłeś do naszego wesela. Zbudowałeś nam niepowtarzalną atmosferę, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy jak dobrze bawiliśmy się tego dnia. Byłeś dla nas nieocenionym wsparciem w trakcie imprezy przez co mogliśmy być pewni, że ten dzień będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Dziękujemy! :- )


Admin: edytuj/skasuj Marta data dodania: 23/10/18   09:57:18  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Sobiekursk

Radku jeszcze raz ślicznie dziękujemy!
Dla wszystkich osób zainteresowanych: Dostaliśmy namiar na Radka od naszego fotografa, a następnie zaczęliśmy czytać opinie w Internecie i długo się nie zastanawialiśmy. Radek prowadził nasze wesele 13.10 (oczywiście termin ślubu był dostosowany do jego wolnych terminów :)). Z czystym sumieniem możemy polecić Radka wszystkim parom organizującym wesele. Cechuje go pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w to co robi. Potrafi zawiesić poprzeczkę naprawdę wysoko :) Wszystko co robi jest z pełną klasą, a przy tym z zachowaniem poczucia humoru oraz swobody. Muzyka była dostosowana do wszystkich pokoleń. Konkursy, które prowadził były nietuzinkowe, dodatkowo angażowały najmłodszych i najstarszych uczestników wesela. Całość była przeplatana zabawami oraz tańcami integracyjnymi.
Oprócz wszystkiego, co wymienione powyżej Radek zapewnia dobre nagłośnienie, oprawę świetlną, a nawet pogodę !! :))
PS. Jak mówi stare wietnamskie przysłowie: „ Gdzie Wodzirej Radek tam i dobra dobra zabawa”
Radku jeszcze raz baaaaardzo dziękujemy i pozdrawiamy z Wietnamu!
Marta i Piotr


Admin: edytuj/skasuj Natalia i Darek data dodania: 15/09/18   15:12:33  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Łódź

Jesteśmy zmuszeni spojrzeć prawdzie w oczy...*
Wodzirej zabrał nam najpiękniejszą noc naszego życia... **
Radek niestety odbiera ludziom kreatywność... ***

Organizując nasze wesele rzuciliśmy wyzwanie sobie i naszym Gościom. Postanowiliśmy bawić się bez alkoholu!
Nie wyobrażaliśmy sobie, aby w tym niezwykłym dla nas Dniu, na tej wyjątkowej Imprezie, mogło zabraknąć dobrej zabawy i radości, która nie pozostanie tylko naszą własnością.
Teraz już wiemy, że jeśli czegoś bardzo chcesz, to to może się stać rzeczywistością!
Nasze wesele było dla nas i naszych Gości prawdziwym festiwalem radości - dużo muzyki i tańca; niesamowite zabawy i animacje; integracja samotnych i "sparowanych"; wiele wzruszających momentów i emocji, które dotykały nawet najtwardsze serca. 
Oryginalność pracy i niezwykła kreatywność Radka zaskakiwały i przekonywały do wyjścia na parkiet i najbardziej opornych. Zabawa przypadła do gustu zarówno Seniorom, jak i Juniorom; każdy znalazł coś dla siebie :)
Pomimo ustalenia i dopracowania wszelkich detali scenariusza przed weselem, nawet My- Młodzi, mieliśmy dawkę nieoczekiwanych, pięknych emocji, wiele momentów zaskoczenia i dziecięcej radości. Niesamowite było dla nas to, jak bardzo Radek potrafił się wczuć w charakter naszego środowiska i dopasować każdy detal do jego specyfiki.

Dziękujemy Radku za Twoją pracę, włożony trud i pełen profesjonalizm. Czujemy się zaszczyceni tym, że zechciałeś poprowadzić nasze wesele i piękną zabawą pomnażać Radość, która wypłynęła z zawartego przez nas Sakramentu Małżeństwa! 

* roześmiane na samo wspomnienie naszego wesela :)
** pochłonięci zabawą nie wiemy, kiedy ona minęła :) :)
*** nie możemy być oryginalni, bo prawda nakazuje nam podzielić opinie naszych wszystkich przedmówców... :) :) :)
POPRZEDNIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 NASTĘPNE

Powered by YapGB

 
Copyright © 2010 A.Ufnal