facebook

Zapraszam organizatorów i uczestników prowadzonych przeze mnie imprez do wyrażenia swojej opinii.

7655201

POPRZEDNIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 NASTĘPNE
Liczba wpisów: 192

Admin: edytuj/skasuj Ania i Marcin data dodania: 18/09/20   12:58:31  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Bełchatów

Z całego serca polecam współpracę z Radkiem przy organizacji przyjęcia weselnego - na pewno się nie zawiedziecie!
Pierwszy raz spotkałam się z nim na weselu 5 lat temu (znalazłam się tam trochę przypadkiem, jako osoba towarzysząca), ale po wspólnej zabawie uznałam, że gdy będę w przyszłości planowała swój własny ślub i wesele to nie wyobrażam sobie tego dnia bez Radka :)
Tak właśnie się stało - 5 lat później Radek stanął za sterami naszej uroczystości i nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego wyboru!
Cudowny człowiek, pełen zaangażowania i pasji oraz olbrzymiej klasy i kultury osobistej. Profesjonalista w każdym calu!
Mimo niewielkiej liczby uczestników, goście (z nami na czele!) byli naprawdę zachwyceni! Radek dodał przyjęciu magicznej atmosfery, prowadził animacje, zabawy, doskonale wyczuwał potrzeby gości i dynamikę imprezy i dostosowywał się do niej. Zapewnił, że każdy (niezależnie od wieku!) mógł znaleźć coś dla siebie.
Samo planowanie współpracy i kontakt przed imprezą również oceniamy bardzo pozytywnie. Omówiliśmy dokładnie plan i spisaliśmy wszystkie szczegóły - bezcenne okazało się tutaj doświadczenie Radka (był w stanie przedstawić nam wszystkie wady/zalety proponowanych rozwiązań, wskazywał punkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę, nieustannie służył radą i pomocą).
W dniu samego ślubu byliśmy wyjątkowo spokojni, bo wiedzieliśmy, że Radek czuwa nad wszystkim :)
Dodatkowy olbrzymi plus dla Radka, za to, że ślepo nie trzyma się kurczowo ustalonego scenariusza, tylko elastycznie, w zależności od sytuacji, jest w stanie (po konsultacji z parą młodą) wprowadzać pewne modyfikacje i ulepszenia.
Przez ostatnie lata na weselach spotkałam wielu wodzirejów, ale zdecydowanie żaden z nich nie mógł się równać z Radkiem!
Jeśli potrzebujecie kogoś, komu można zaufać i kto zagwarantuje Wam świetną zabawę i atmosferę uroczystości - Radek Florczak (Wodzirej Art) to w 200% trafiony wybór :)
Dziękujemy Ci Radku!
Ania i Marcin


Admin: edytuj/skasuj Wojtek data dodania: 28/04/20   13:00:02  
Message Typ imprezy: Bal
Miejscowość: Szczecin

Fantastyczna impreza i niezapomniana atmosfera! No i oczywiście wodzirej dał czadu :D Pozdrawiam i polecam bardzo gorąco


Admin: edytuj/skasuj Natalia i Lech data dodania: 04/02/20   17:04:01  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Konopnica

Kiedy organizowaliśmy wesele towarzyszyła nam myśl, że chcemy, aby była to najlepsza impreza na jakiej będziemy. Dzięki Wodzirej Art to się udało. Było fantastycznie - ze smakiem, a jednocześnie z muzyką dostosowaną pod różne preferencje. Wielu gości mówiło, że to najlepsze wesele na jakim byli, a obsługa wychodziła zobaczyć jak bawi się para młoda i goście. Radku dziękujemy za każdą podpowiedź - rodzice nie uczestniczyli w przygotowaniach, wszystko było dla nich niespodzianką, a byli zachwyceni.

Radek nie miał łatwego zadania - jeden z gości najchętniej zamieniłby się z nim na role i wiódł prym na weselu, ale i z tym Wodzirej Art sobie poradził ;) Fakt, że wesele rozpoczęło się polonezem tańczonym na świeżym powietrzu był tu przysłowiową wisienką na torcie. Do dziś z wielką sympatią wspominamy Radka i jego DJ i zastanawiamy się jak to możliwe, że tak dobre dusze otrzymują od nas komentarz dopiero po 2,5 roku ;) Panowie bardzo dziękujemy za najlepszą imprezę w naszym życiu! Niech Wam się wiedzie jak najlepiej:)


Admin: edytuj/skasuj Magdalena i Jacek data dodania: 07/12/19   12:02:09  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Powierzyliśmy Radkowi i grupie Wodzirej Art prowadzenie naszego przyjęcia weselnego w Pałacu Lasotów. Zarówno goście jak i my byliśmy pod wrażeniem dużej klasy i kultury, z jaką wykonali oni swoje zadanie.
Wszystkie elementy (powitanie, muzyka, nagłośnienie, zabawy..) były z nami na początku ustalone. Radek często podsuwa swoje propozycje aranżacji "żelaznych punktów programu" typu podziękowania dla rodziców tak, aby nie przebiegały one w nudny i sztampowy sposób. Dodaje od siebie pomysły na zastosowanie w odpowiednich momentach drobnych elementów, typu płatki kwiatów, świece, które fajnie potrafią podkręcić atmosferę. Jesteśmy także zadowoleni z zabaw oczepinowych, które były miło wspominane przez gości.
Radek dał sobie także bez problemu radę z faktem, że w pałacu sale jadalna i taneczna są od siebie oddzielone- zatem gości trzeba było odpowiednio zapraszać na poszczególne punkty programu na jednej sali i umieć szybko zebrać na kolejne, w drugiej sali.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i zaangażowania podczas całej zabawy.


Admin: edytuj/skasuj Eliza i Adrian data dodania: 19/03/19   13:21:49  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Radek Florczak jest prawdziwym mistrzem, potrafi fantastycznie poprowadzić wesele i porwać naprawdę wszystkich gości. Wciąż po kilku latach z wielką przyjemnością wspominamy jego i super zabawę którą nam urządził. Goście sami często podchodzili do nas i do Radka i chwalili jak się super bawią, a przecież to jest właśnie na weselu najważniejsze, żeby wszyscy miło je wspominali i dobrze się bawili. Widać że dla Radka bycie wodzirejem jest prawdziwą pasją, bo wkłada w to całe serce i jest naprawdę super przygotowany. Z czystym sumieniem polecamy go wszystkim znajomym i rodzinie. Radek Jesteś SUPER! Pozdrawiamy serdecznie Eliza i Adrian :)


Admin: edytuj/skasuj Anna i Piotr data dodania: 30/10/18   19:42:42  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Snochowice k. Kielc

Radku chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego wesela oraz poprawin w dniach 27-28.10.2018r. Bawiliśmy się z Tobą na weselach już dwukrotnie i nie widzieliśmy innej opcji niż wybór właśnie Ciebie na ten najważniejszy dla nas dzień.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twój wkład, zaangażowanie i pozytywną energię, którą wniosłeś do naszego wesela. Zbudowałeś nam niepowtarzalną atmosferę, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy jak dobrze bawiliśmy się tego dnia. Byłeś dla nas nieocenionym wsparciem w trakcie imprezy przez co mogliśmy być pewni, że ten dzień będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Dziękujemy! :- )


Admin: edytuj/skasuj Marta data dodania: 23/10/18   09:57:18  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Sobiekursk

Radku jeszcze raz ślicznie dziękujemy!
Dla wszystkich osób zainteresowanych: Dostaliśmy namiar na Radka od naszego fotografa, a następnie zaczęliśmy czytać opinie w Internecie i długo się nie zastanawialiśmy. Radek prowadził nasze wesele 13.10 (oczywiście termin ślubu był dostosowany do jego wolnych terminów :)). Z czystym sumieniem możemy polecić Radka wszystkim parom organizującym wesele. Cechuje go pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w to co robi. Potrafi zawiesić poprzeczkę naprawdę wysoko :) Wszystko co robi jest z pełną klasą, a przy tym z zachowaniem poczucia humoru oraz swobody. Muzyka była dostosowana do wszystkich pokoleń. Konkursy, które prowadził były nietuzinkowe, dodatkowo angażowały najmłodszych i najstarszych uczestników wesela. Całość była przeplatana zabawami oraz tańcami integracyjnymi.
Oprócz wszystkiego, co wymienione powyżej Radek zapewnia dobre nagłośnienie, oprawę świetlną, a nawet pogodę !! :))
PS. Jak mówi stare wietnamskie przysłowie: „ Gdzie Wodzirej Radek tam i dobra dobra zabawa”
Radku jeszcze raz baaaaardzo dziękujemy i pozdrawiamy z Wietnamu!
Marta i Piotr


Admin: edytuj/skasuj Natalia i Darek data dodania: 15/09/18   15:12:33  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Łódź

Jesteśmy zmuszeni spojrzeć prawdzie w oczy...*
Wodzirej zabrał nam najpiękniejszą noc naszego życia... **
Radek niestety odbiera ludziom kreatywność... ***

Organizując nasze wesele rzuciliśmy wyzwanie sobie i naszym Gościom. Postanowiliśmy bawić się bez alkoholu!
Nie wyobrażaliśmy sobie, aby w tym niezwykłym dla nas Dniu, na tej wyjątkowej Imprezie, mogło zabraknąć dobrej zabawy i radości, która nie pozostanie tylko naszą własnością.
Teraz już wiemy, że jeśli czegoś bardzo chcesz, to to może się stać rzeczywistością!
Nasze wesele było dla nas i naszych Gości prawdziwym festiwalem radości - dużo muzyki i tańca; niesamowite zabawy i animacje; integracja samotnych i "sparowanych"; wiele wzruszających momentów i emocji, które dotykały nawet najtwardsze serca. 
Oryginalność pracy i niezwykła kreatywność Radka zaskakiwały i przekonywały do wyjścia na parkiet i najbardziej opornych. Zabawa przypadła do gustu zarówno Seniorom, jak i Juniorom; każdy znalazł coś dla siebie :)
Pomimo ustalenia i dopracowania wszelkich detali scenariusza przed weselem, nawet My- Młodzi, mieliśmy dawkę nieoczekiwanych, pięknych emocji, wiele momentów zaskoczenia i dziecięcej radości. Niesamowite było dla nas to, jak bardzo Radek potrafił się wczuć w charakter naszego środowiska i dopasować każdy detal do jego specyfiki.

Dziękujemy Radku za Twoją pracę, włożony trud i pełen profesjonalizm. Czujemy się zaszczyceni tym, że zechciałeś poprowadzić nasze wesele i piękną zabawą pomnażać Radość, która wypłynęła z zawartego przez nas Sakramentu Małżeństwa! 

* roześmiane na samo wspomnienie naszego wesela :)
** pochłonięci zabawą nie wiemy, kiedy ona minęła :) :)
*** nie możemy być oryginalni, bo prawda nakazuje nam podzielić opinie naszych wszystkich przedmówców... :) :) :)
Admin: edytuj/skasuj Kasia data dodania: 07/09/18   10:33:39  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Serdecznie dziękujemy za oprawę rozrywkowo-muzyczną na weselu naszego syna w dniu 01.09.2018 r.Pan Wodzirej wspaniały człowiek , uśmiechnięty, miły, potrafiący rozkręcić całą imprezę, super zabawy, konkursy dla dzieci i dorosłych. Polecamy w 200%. Bardzo dziękujemy. Życzymy dalszych sukcesów Panu i całej firmie.Kasia i Tomek Nowogórscy


Admin: edytuj/skasuj Karolina Kruszyńska data dodania: 29/06/18   12:11:43  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Bartniki k. Skierniewic

Wodzireja Radka poleciła nam znajoma, po tym jak wspaniale poprowadził wesele jej brata. Zachwyceni samymi opowieściami oraz pozytywnymi opiniami w Internecie postanowiliśmy zaryzykować i zaprosić team Radka na nasze Wesele. Jak się okazało – była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć! Lepszej współpracy chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć. Samo omawianie scenariusza wesela dało nam do zrozumienia, że naprawdę o nic nie musimy się martwić. Radek to profesjonalista – o wszystkim pamiętał i świetnie współpracował z pozostałymi usługodawcami, dając im jasne informacje czego w danym momencie mogą się spodziewać. Każdy szczegół był dokładnie zaplanowany. Wesele było poprowadzone na bardzo wysokim poziomie – nietypowo, ale z klasą i oryginalnie, co najczęściej podkreślali sami goście. Pytali skąd wytrzasnęliśmy tak niesamowitego człowieka! 😊 W tym miejscu należy wspomnieć o DJ Miłoszu, który także dawał z siebie wszystko. Muzyka dopasowana była pod wszystkich gości, parkiet do samego rana nie pustoszał, co bardzo nas cieszyło. Animacje przeprowadzane przez Radka cieszyły się ogromną popularnością (zwłaszcza ten mix nad ranem 😊😊 ), a nietypowe oczepiny oraz podziękowanie dla rodziców na długo zapadną w pamięci zarówno naszej, jak i naszych gości. Ciężko jest opisać słowami jak wdzięczni jesteśmy za wszystko co dla nas zrobiłeś - za klimat i oprawę całej imprezy, za pomysły, zabawy i mnóstwo uśmiechu. Za wspaniałą organizację i świetny kontakt. Bez wątpienia będziemy mieli co wspominać 😊 Mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się jeszcze nie raz na wspólnej imprezie, bo chętnie przeżylibyśmy to wszystko jeszcze raz. Jednego tylko żałujemy – że czas tak szybko leciał ☹
Zrobiłeś kawał dobrej roboty, chapeau bas!

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy każdemu takiego Wodzireja!

Karolina i Radek, 16.06.2018POPRZEDNIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 NASTĘPNE

Powered by YapGB

 
Copyright © 2010 A.Ufnal