facebook

Zapraszam organizatorów i uczestników prowadzonych przeze mnie imprez do wyrażenia swojej opinii.

4220206

POPRZEDNIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 NASTĘPNE
Liczba wpisów: 198

Admin: edytuj/skasuj Karol data dodania: 20/10/23   10:00:39  
Message Typ imprezy:
Miejscowość:

Bardzo ładna strona pozdrawiam


Admin: edytuj/skasuj Ania i Mateusz data dodania: 26/08/22   00:37:41  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość:

Goście byli zachwyceni i są pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i klasy Radka. Świetnie się bawiliśmy i niejednokrotnie usłyszeliśmy, że to najlepsze wesele. Wiedzieliśmy, że możemy mu zaufać i się nie pomyliliśmy. Jeszcze raz wielkie dzięki Radku i prawdziwe wyrazy uznania za Twoją pracę. :)


Admin: edytuj/skasuj Paweł data dodania: 19/08/22   13:02:55  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Radku! Zasługujesz na 6 gwiazdek w skali 5 stopniowej! Wcześniej jak miałem możliwość bawić się z Tobą na paru imprezach, które prowadziłeś oraz na weselu u mojego kolegi kilka lat temu to wiedziałem od razu kto będzie prowadził moje wesele w szczególności gdy nasi rodzice podnieśli wysoko poprzeczkę bo mieli swoje oczekiwania i wiedziałem że Ty tego podołasz!
Bardzo dziękujemy, że prowadziłeś nasze wesele! Bardzo nas Państwa Młodych oraz naszych rodziców cieszyło gdy osoby już w trakcie wesela podchodziły do nas i mówiły, że są bardzo zachwycone z naszej decyzji, że zaprosiliśmy ciebie abyś prowadził nasze wesele i bardzo dobrze się bawią, również te które są bardzo wymagające!
Nawet osoby, które były na naszym weselu z zagranicy były bardzo zachwycone twoim prowadzeniem wesela, że przy śniadaniu też bardzo miło wspominali zabawę którą prowadziłeś oraz że im się bardzo podobało! :)


Admin: edytuj/skasuj Sylwia data dodania: 13/08/21   10:10:25  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość:

Wesele z takim Wodzirejem nie może się nie udać 👍 Polecam!!! , Zabawa - pierwsza klasa, pełen profesjonalizm i zaangażowanie 😉


Admin: edytuj/skasuj Klaudia i Michał data dodania: 12/08/21   13:56:20  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Przybysławice

Pełen profesjonalizm, wyczucie czasu, rewelacyjne zabawy, animacje i muzyka. Wsparcie na etapie przygotowań, uważność i dbałość o każdy szczegół i oczywiście serdeczność to cały Wodzirej Art!
Radku, serdecznie dziękujemy Wam za cudowną zabawę! Wszyscy nasi goście i oczywiście My jesteśmy Tobą zachwyceni❤️
Cieszymy się, że byłeś z nami w tym szczególnym i ważnym dla Nas dniu.
Najlepszy Dj & Wodzirej 🔥
Polecamy baardzooo


Admin: edytuj/skasuj Kasia i Bartek data dodania: 02/08/21   17:35:27  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

Niezastąpiony, polecam serdecznie :) Wodzirej Radek rozkręci każdą imprezę (przy tym z ogromną klasą), świetna muzyka, świetne zabawy. Goście zachwyceni :)


Admin: edytuj/skasuj Ania i Marcin data dodania: 18/09/20   12:58:31  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Bełchatów

Z całego serca polecam współpracę z Radkiem przy organizacji przyjęcia weselnego - na pewno się nie zawiedziecie!
Pierwszy raz spotkałam się z nim na weselu 5 lat temu (znalazłam się tam trochę przypadkiem, jako osoba towarzysząca), ale po wspólnej zabawie uznałam, że gdy będę w przyszłości planowała swój własny ślub i wesele to nie wyobrażam sobie tego dnia bez Radka :)
Tak właśnie się stało - 5 lat później Radek stanął za sterami naszej uroczystości i nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego wyboru!
Cudowny człowiek, pełen zaangażowania i pasji oraz olbrzymiej klasy i kultury osobistej. Profesjonalista w każdym calu!
Mimo niewielkiej liczby uczestników, goście (z nami na czele!) byli naprawdę zachwyceni! Radek dodał przyjęciu magicznej atmosfery, prowadził animacje, zabawy, doskonale wyczuwał potrzeby gości i dynamikę imprezy i dostosowywał się do niej. Zapewnił, że każdy (niezależnie od wieku!) mógł znaleźć coś dla siebie.
Samo planowanie współpracy i kontakt przed imprezą również oceniamy bardzo pozytywnie. Omówiliśmy dokładnie plan i spisaliśmy wszystkie szczegóły - bezcenne okazało się tutaj doświadczenie Radka (był w stanie przedstawić nam wszystkie wady/zalety proponowanych rozwiązań, wskazywał punkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę, nieustannie służył radą i pomocą).
W dniu samego ślubu byliśmy wyjątkowo spokojni, bo wiedzieliśmy, że Radek czuwa nad wszystkim :)
Dodatkowy olbrzymi plus dla Radka, za to, że ślepo nie trzyma się kurczowo ustalonego scenariusza, tylko elastycznie, w zależności od sytuacji, jest w stanie (po konsultacji z parą młodą) wprowadzać pewne modyfikacje i ulepszenia.
Przez ostatnie lata na weselach spotkałam wielu wodzirejów, ale zdecydowanie żaden z nich nie mógł się równać z Radkiem!
Jeśli potrzebujecie kogoś, komu można zaufać i kto zagwarantuje Wam świetną zabawę i atmosferę uroczystości - Radek Florczak (Wodzirej Art) to w 200% trafiony wybór :)
Dziękujemy Ci Radku!
Ania i Marcin


Admin: edytuj/skasuj Wojtek data dodania: 28/04/20   13:00:02  
Message Typ imprezy: Bal
Miejscowość: Szczecin

Fantastyczna impreza i niezapomniana atmosfera! No i oczywiście wodzirej dał czadu :D Pozdrawiam i polecam bardzo gorąco


Admin: edytuj/skasuj Natalia i Lech data dodania: 04/02/20   17:04:01  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Konopnica

Kiedy organizowaliśmy wesele towarzyszyła nam myśl, że chcemy, aby była to najlepsza impreza na jakiej będziemy. Dzięki Wodzirej Art to się udało. Było fantastycznie - ze smakiem, a jednocześnie z muzyką dostosowaną pod różne preferencje. Wielu gości mówiło, że to najlepsze wesele na jakim byli, a obsługa wychodziła zobaczyć jak bawi się para młoda i goście. Radku dziękujemy za każdą podpowiedź - rodzice nie uczestniczyli w przygotowaniach, wszystko było dla nich niespodzianką, a byli zachwyceni.

Radek nie miał łatwego zadania - jeden z gości najchętniej zamieniłby się z nim na role i wiódł prym na weselu, ale i z tym Wodzirej Art sobie poradził ;) Fakt, że wesele rozpoczęło się polonezem tańczonym na świeżym powietrzu był tu przysłowiową wisienką na torcie. Do dziś z wielką sympatią wspominamy Radka i jego DJ i zastanawiamy się jak to możliwe, że tak dobre dusze otrzymują od nas komentarz dopiero po 2,5 roku ;) Panowie bardzo dziękujemy za najlepszą imprezę w naszym życiu! Niech Wam się wiedzie jak najlepiej:)


Admin: edytuj/skasuj Magdalena i Jacek data dodania: 07/12/19   12:02:09  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Powierzyliśmy Radkowi i grupie Wodzirej Art prowadzenie naszego przyjęcia weselnego w Pałacu Lasotów. Zarówno goście jak i my byliśmy pod wrażeniem dużej klasy i kultury, z jaką wykonali oni swoje zadanie.
Wszystkie elementy (powitanie, muzyka, nagłośnienie, zabawy..) były z nami na początku ustalone. Radek często podsuwa swoje propozycje aranżacji "żelaznych punktów programu" typu podziękowania dla rodziców tak, aby nie przebiegały one w nudny i sztampowy sposób. Dodaje od siebie pomysły na zastosowanie w odpowiednich momentach drobnych elementów, typu płatki kwiatów, świece, które fajnie potrafią podkręcić atmosferę. Jesteśmy także zadowoleni z zabaw oczepinowych, które były miło wspominane przez gości.
Radek dał sobie także bez problemu radę z faktem, że w pałacu sale jadalna i taneczna są od siebie oddzielone- zatem gości trzeba było odpowiednio zapraszać na poszczególne punkty programu na jednej sali i umieć szybko zebrać na kolejne, w drugiej sali.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i zaangażowania podczas całej zabawy.


POPRZEDNIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 NASTĘPNE

Powered by YapGB

 
Copyright © 2010 A.Ufnal