facebook

Ponoć najbardziej liczy się pierwszy krok, ponieważ on jest zawsze początkiem. Dokonaliście już Państwo pierwszego kroku docierając do mojej oferty. I może to być początek naszej udanej współpracy :)

PO CO WODZIREJ?

Organizując przyjęcie, wesele czy zabawę można zastanawiać się nad sensem zatrudnienia takiej osoby. Dla niektórych wodzirej przywołuje tylko obraz negatywnego bohatera polskiego filmu z Jerzym Szturem w tytułowej roli. Inni zestawiając pracę wodzireja z zespołem zadają sobie pytanie czego nowego można się spodziewać? A jeszcze innym kojarzy się z osobą, która od czasu do czasu coś powie lub zrobi konkurs. A kim jest współczesny wodzirej? Co zapewnia? Co proponuje? Jaka jest jego rola? Rola wodzireja polega na animacji dobrej zabawy, uwzględnieniu wszystkich gości, różnych upodobań i elastycznym dostosowywaniu dynamiki. Jako wodzirej jestem w ciągłym kontakcie z uczestnikami zabawy i pozostaję uważny na ich zmieniające się potrzeby. Wychodząc na parkiet animuję różne tańce integracyjne, zmieniam nakrycia głowy, biorę czynny udział w zabawie. W efekcie goście z łatwością mogą włączyć się do zabawy i czują się do niej zaproszeni.

Uważam, że prowadzenie imprez jest formą sztuki :). Wymaga zarówno wyczucia, pewnego instynktu, właściwej oceny bieżącej sytuacji ale przede wszystkim charyzmy. Oferuję Państwu kompetentną pomoc wodzireja biegłego w tej sztuce.

Jako wodzirej zapewniam wysoki poziom zabawy dlatego nie proponuję nietaktownych konkursów czy zabaw a większość imprez prowadzę we fraku, który podkreśla doniosłość spotkania. Nie piję alkoholu i gram do "ostatniego gościa" a nie do konkretnej godziny.

Najczęściej imprezy prowadzę w dwuosobowym składzie (wodzirej + DJ). Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejszym celem. Gwarantuję udaną i niepowtarzalną zabawę.

MUZYKA...

...to nieodzowny element każdej imprezy. Powinna być przyjemna dla ucha ale przede wszystkim powinniśmy się przy niej dobrze bawić. Nie robię długich przerw i dysponuję bardzo dużą płytoteką, co daje możliwość zaspokojenia różnych gustów muzycznych bawiących się osób. Gram od muzyki starszego pokolenia poprzez lata 70 i 80-te po nowości z aktualnych list przebojów. Repertuar uzgadniany jest z organizatorami. Urozmaiceniem przyjęcia mogą być covery - utwory, które wykonuję na żywo z podkładem muzycznym.

DOŚWIADCZENIE

Swoją ofertą obejmuję dzieci, młodzież oraz dorosłych w tym seniorów. Dotąd do grona osób i instytucji, z którymi miałem przyjemność współpracować należą: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie, restauracje, zajazdy i hotele, ośrodki kultury, urzędy gmin/miast, parafie, ośrodki pomocy społecznej, kluby seniorów, klienci indywidualni: narzeczeni, rodzice, młodzież, klerycy, księża.

Prowadzę imprezy o różnym charakterze i wymiarze organizacyjnym na terenie całego kraju:

 • wesela (również bezalkoholowe)
 • przyjęcia okolicznościowe
 • studniówki
 • imprezy firmowe
 • festyny
 • prymicje
 • bale
 • zabawy dla dzieci
 • imprezy szkolne
 • karaoke
 • itp.


Zapraszam do niezobowiązującego spotkania, podczas którego szczegółowo przedstawię Państwu swoją ofertę.

Copyright © 2010 A.Ufnal