facebook

Nazywam się Radek Florczak. Jestem mężem, ojcem i wodzirejem :). Zawodowo zajmuję się artystyczno-muzyczną obsługą imprez. Mieszkam w Warszawie, ale swoją działalnością obejmuję cały kraj a nawet obszary poza jego granicami :)

Muzyka i kontakt z ludźmi od zawsze były w zakresie moich zainteresowań. Udaje mi się je realizować w mojej pracy, która jest jednocześnie moją pasją i daje mi poczucie spełnienia. Jestem absolwentem wyższych studiów na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej o profilu muzykoterapia na Akademii Muzycznej w Łodzi. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzyłem poprzez odbyte kursy i szkolenia (edukacja muzyczno-wokalna, warsztaty teatralne, kursy wodzirejów zabaw i wesel bezalkoholowych, kurs DJ). Aktywnie pracuję nad swoim warsztatem wodzireja, konferansjera, animatora zabaw oraz muzyka (śpiewam i gram na gitarze). Moja praca jest dla mnie źródłem satysfakcji i staram się, aby ten entuzjazm i radość udzielały się wszystkim osobom uczestniczącym w prowadzonych przeze mnie imprezach.

Mam nadzieję, że tym samym wcielam w życie swoje powołanie nadane mi z moim imieniem: Radosław (Rado-sław) - niosący radość i zadowolenie, osładzający troski, dbający o innych :). Wykorzystując swoją spontaniczność, otwartość i wrażliwość na potrzeby innych łączę dynamiczny charakter spotkań z szacunkiem dla tradycji.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, w której piszę więcej o znaczeniu wodzireja - jak rozumiem swoją rolę i przedstawiam propozycję oraz warunki swojej pracy.

 

ZAŚWIADCZENIA

 
Copyright © 2010 A.Ufnal