Magdalena i Jacek data dodania: 07/12/19   12:02:09  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Powierzyliśmy Radkowi i grupie Wodzirej Art prowadzenie naszego przyjęcia weselnego w Pałacu Lasotów. Zarówno goście jak i my byliśmy pod wrażeniem dużej klasy i kultury, z jaką wykonali oni swoje zadanie.
Wszystkie elementy (powitanie, muzyka, nagłośnienie, zabawy..) były z nami na początku ustalone. Radek często podsuwa swoje propozycje aranżacji "żelaznych punktów programu" typu podziękowania dla rodziców tak, aby nie przebiegały one w nudny i sztampowy sposób. Dodaje od siebie pomysły na zastosowanie w odpowiednich momentach drobnych elementów, typu płatki kwiatów, świece, które fajnie potrafią podkręcić atmosferę. Jesteśmy także zadowoleni z zabaw oczepinowych, które były miło wspominane przez gości.
Radek dał sobie także bez problemu radę z faktem, że w pałacu sale jadalna i taneczna są od siebie oddzielone- zatem gości trzeba było odpowiednio zapraszać na poszczególne punkty programu na jednej sali i umieć szybko zebrać na kolejne, w drugiej sali.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i zaangażowania podczas całej zabawy.Aby skasować lub zmodyfikować powyższą wiadomość, proszę wpisać hasło administracyjne:  /!\ UWAGA /!\  

Jeśli skasujesz, nie będzie możliwe przywrócenie wiadomości!
edytuj/usuń wiadomość


Edytuj
Usuń
Hasło administracyjne:

Wróć do księgi gości


Powered by YapGB