Agnieszka i Tadek Osowscy data dodania: 09/08/12   13:25:56  
Message Typ imprezy: Wesele
Miejscowość: Warszawa

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa! Radku dzięki Tobie nasze wesele było wspaniałe, tak jak sobie wymarzyliśmy :) Wszyscy świetnie się bawili, nawet babcia brała udział w zabawach :) A tańce lustrzane bomba! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy, każdemu życzymy tak poprowadzonego wesela!
PS. W księdze gości znalazł się wpis "wodzirej jest fantastyczny" :)
Z pozdrowieniami
Agnieszka i Tadek Osowcy



Aby skasować lub zmodyfikować powyższą wiadomość, proszę wpisać hasło administracyjne:



  /!\ UWAGA /!\  

Jeśli skasujesz, nie będzie możliwe przywrócenie wiadomości!




edytuj/usuń wiadomość


Edytuj
Usuń
Hasło administracyjne:

Wróć do księgi gości


Powered by YapGB